هتل های چین

معرفی هتل هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ پکن

هتل ۵ ستاره هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ ( Hilton Beijing Wangfujing ) با خدمات عالي خود پذيراي گردشگران تور پکن چین ميباشد. موقعیت جغرافیایی هتل بسیار مناسب بوده به گونه ای که بازدید از اماکن گردشگری پکن را آسان ساخته است .

Chynna Private Dining Room

Hilton Beijing Wangfujing (12)

در کنار اتاق های بسیار تمیز و راحت هتل هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ خدمات دوستانه کارکنان هتل موجب شده که مهمانان رضایت کاملی از اقامت در این هتل بی نظیر داشته باشند و هتل به یک گزینه ایده آل برای اقامت در پکن تبدیل شود .

Executive Lounge

Hilton Beijing Wangfujing (4)

هتل هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ داراي ۲۵۵ اتاق بوده که تمامی امکانات رفاهی را دارا می باشند . اتاق و امکانات برای معلولین نیز از سوی هتل در نظر گرفته شده است .

Hilton Beijing Wangfujing (6)

سرویس نگهداری کودکان هتل به راحتی سفر والدین کمک می کند تا در اوقات فراغت مهمانان به راحتی از امکانات رفاهی هتل هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ شامل مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد بهره ببرند .

Hilton Beijing Wangfujing (8)

مهمانان علاقه مند به ورزش می توانند در مرکز بدنسازی مجهز هتل به فعالیت های ورزشی بپردازند .

Hilton Beijing Wangfujing (5)

اگر می خواهید به بازدید از جاذبه های گردشگری پکن بروید قبل از خروج از هتل برنامه گردش خود را از خدمات تورهای هتل دریافت کنید .

Hilton Beijing Wangfujing (9)

Hilton Beijing Wangfujing (10)

به درخواست مهمانان خدمات کرایه اتومبیل نیز در هتل هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ مهیا شده ست . پس از خرید و گشت و گزار در پکن در رستوران هتل از غذاهای عالی لذت ببرید .

Hilton Beijing Wangfujing (11)

يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

سایر خدمات و امکانات هتل هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل- رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – بار و گرمایش می شوند .

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۶-۱۴ ۱۱:۴۹:۳۳

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

66 − 62 =

بستن