معرفی هتل های چین

معرفی هتل بیجینگ ماریوت وست پکن

هتل بیجینگ ماریوت وست پکن ( Beijing Marriott Hotel West ) با ۱۶۹ اتاق و ارائه امکاناتی مناسب پذیرای گردشگران پکن چین می باشد .

Beijing Marriott Hotel West (8)

اتاق های هتل بیجینگ ماریوت وست پکن کاملا مجهز بوده که در کنار اتاق های معمولی امکانات اتاق VIP شامل اتاق و امکانات برای معلولین و اتاق های خانوادگی نیز وجود دارد .

Beijing Marriott Hotel West (2)

Beijing Marriott Hotel West (3)

در کنار استراحت در هتل می توانید در اوقات فراغت از آبتنی در استخر سرپوشیده هتل لذت ببرید و هتل بیجینگ ماریوت وست پکن با ارائه خدمات نگهداری از اطفال می تواند سفر راحت تری را برای والدین بسازد .

Beijing Marriott Hotel West (7)

اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل بیجینگ ماریوت وست پکن موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه نیز در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

Beijing Marriott Hotel West (4)

Beijing Marriott Hotel West (6)

هتل بیجینگ ماریوت وست پکن با پذیرش شبانه روزی و داشتن فروشگاه هدایا و سوغات سعی در فراهم نمودن اقامتی فوق العاده برای مهمانان دارد تا به راحتی بتوانند تمامی خرید ها را در داخل هتل انجام دهند .

Beijing Marriott Hotel West (1)

Beijing Marriott Hotel West (10)

رستوران هتل با سرو غذاهای عالی در تمام وعده های غذایی پذیرای مهمانان می باشد .

Beijing Marriott Hotel West (9)

Beijing Marriott Hotel West (11)

سایر امکانات هتل بیجینگ ماریوت وست پکن خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – بار و گرمایش می باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن