مراکز خرید چین

معرفی مرکز خرید سولانا

مرکز خرید سولانا ( Solana ) سبکی لایف استایل دارد و از معدود مراکز خرید پکن است که بسیار مورد توجه اروپائیان قرار گرفته است ، این مرکز خرید ترکیبی از تجارت پیشرفته و استفاده از مناظر و اماکن طبیعی است، در سولانا که قدم بزنید با سورپرایز ، جوایز و اتفاقات عجیب مختلفی رو به رو خواهید شد که سبکی نو برای جذب مشتری و نوآوری در تجارت این مرکز است.

پکن شهری است که با کمبود آب رو به رو است اما با این حال مجتمع تجاری سولانا از سه طرف با آبنماهای زیبا و مدرن احاطه شده تا مناظر زیبایی را برای مراجعانش به وجود آورد، البته این کار سخت نبود چون پارک چائویانگ در جنوب و شرق آن و  دریاچه ی لندمارک در شمال این مرکز خرید وجود داشت پس با خرید از سولانا می توانید از فضا و طبیعت اطرافش هم لذت ببرید.

و اما کالاهای سولانا در این مرکز عظیم بیش از ۱۰۰۰ برند جهانی و بین الملی و فروشگاه وجود دارد و رستوران های گوناگونی در جای جای سولانا دیده می شود و اسنک بار و نوشیدنی فروشی های زیادی هم در آن دیده می شود.

دوشنبه و سه شنبه سولانا از ساعت ۱۱ صبح تا ۹:۳۰ شب و در روزهای شنبه و جمعه ۱۱ صبح تا ۱۰ شب باز می باشد و بقیه ی روزهای هفته تعطیل است.

برای رسیدن به سولانا باید ابتدا از ترن خط ۱۰ استفاده کنید و در ایستگاه لیانگماه از آن پیاده شوید و از خروجی B خارج شوید و کمی تا لیانگما کیائو ( Liangma Qiao )پیاده روی کنید تا به دومین چراغ راهنمایی برسید آن وقت است که باید به سمت جنوب بروید و آن قدر همین مسیر را ادامه دهید تا به شمال پارک چائویانگ (Chaoyang ) و مرکز خرید سولانه برسید.

آدرس: چین، پکن، جاده ی چائویانگ.

.Add: ۶ Chaoyang Park Road

Tel: ۰۱۰ ۵۹۰۵-۶۵۶۵

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۵-۰۴ ۱۵:۲۶:۵۱

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =

بستن